Fiber Network ve İnternet çözümleri

Method bilişim hizmetleri siz değerli müşterilerimize fiber internet ve fiber network ağınızın planlaması , projelendirilmesi , ve hedefleriniz doğrultusunda fizibilite sonuçlarına uygun fiber ağ yapılandırma hizmeti vermektedir.

Fiber network ağ iletişimi ile sadece local ağınızı değil şube veya mağzalarınız arasındaki iletişimi de gerçekleştiriyor tüm sisteminizi merkezi olarak yönetmenizi sağlıyoruz.

Method Bilişim Örnek (Şube veya Mağazalar Arası) Fiber Network Akış Şeması.

Fiber Network Hizmetlerimiz. (Diğer Fiber Çözümlerimiz , Detaylı Bilgi ve Danışma İçin Bize Ulaşın...)

 

Method Bilişim Fiber Ağ Network Kurulum Hizmetleri İle İşletmenizin Fiber Ağ Network Altyapısını İş Akışınız , Hedefleriniz ve Talepleriniz Doğrultusunda Profesyonel Olarak Planlar,Tasarlar ve Kurar.

 

Method Bilişim Fiber Ağ Network Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri İle İşletmenizin Fiber Ağ Network Altyapısını İş Akışınız , Hedefleriniz ve Talepleriniz Doğrultusunda Profesyonel Olarak Planlar,Tasarlar ve Kurar.

 

Method Bilişim Fiber Ağ Network Teknik Servis ve Destek Hizmetleri İle İşletmenizin Fiber Ağ Network Altyapısını İş Akışınız , Hedefleriniz ve Talepleriniz Doğrultusunda Profesyonel Olarak Planlar,Tasarlar ve Kurar.

 

Fiber Network Hizmetimizin İşletmenizde Uygulayacağımız Keşif Aşamaları:

 

Firmanızın Konumu ve Hedefleriniz Doğrultusunda Network Altyapı Analizi ve Fizibilite Raporu Hazırlanması

 

Firmanızın Network Topoloji Planının Hazırlanması (mevcut ve ihtiyaç duyulacak donanımın belirlenmesi)

 

Sadece Mevcut Firma Locasyonu Yada Tüm Şube Veya Mağaza Telekominikasyon (internet) Altyapısının Analizi

 

Management Fiber Switch,Router Ve Trafik Uygulama Donanımlarının Kurulumları

 

DC (Domain controller) Active Directory Yapısının Sadece Local Yada Tüm Şube Ve Mağazalara Uyarlanması (Active Directory Gereklidir Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

 

Tüm Sistemin Fiber İle (local yada tüm şube veya mağazaların) Birbirine Management Switchler İle Bağlanması (Ip ve gateway yapılandırılması)

 

Active Directory Şemasının Tüm Sistemdeki Senkonizasyon Testleri

 

Method bilişim Fiber, Adsl ve G shdsl 3G network altyapıları le tüm sisteminizi profesyonel olarak anahtar teslim kurup bakım ve destek anlaşmaları ile sisteminizi uzun yıllar yüksek perfonmansta ve sürekli çalışır tutar.

Method Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti © 2023