Network Çözümleri

Method bilişim hizmetleri siz değerli müşterilerimize işletmenizin internet altyapısının kesintisiz sürekliliğini 3G teknolojisi ile bütünleştiriyor ayrıca mevcut internet hattınızı yedekleme teknolojisi ile yapılandırarak internet ve network hattınızın kesintiye uğramamasını garanti altına almış oluyoruz.

 

Method...

Method bilişim hizmetleri siz değerli müşterilerimize Adsl ve G shdsl internet network ağınızın planlaması , projelendirilmesi , ve hedefleriniz doğrultusunda fizibilite sonuçlarına uygun fiber ağ yapılandırma hizmeti vermektedir.

Adsl ve G shdsl network ağ iletişimi ile sadece local ağınızı değil şube veya...

Method bilişim hizmetleri siz değerli müşterilerimize fiber internet ve fiber network ağınızın planlaması , projelendirilmesi , ve hedefleriniz doğrultusunda fizibilite sonuçlarına uygun fiber ağ yapılandırma hizmeti vermektedir.

Fiber network ağ iletişimi ile sadece local ağınızı değil şube veya mağzalarınız...

Bir CISCO Select Partner olan Method bilişim iHzmetleri siz değerli müşterilerimize network ve sunucu altyapı sistemlerinin dünya üzerindeki en profesyonel ve fonksiyoner sistemi olan cisco network hizmeti vermektedir.

(Dünyadaki internet altyapısında bulunan aktif cihazların (router, switch, firewall, ip telefon vb.) %80’inden...

Method bilişim izmetleri işletmenizin network omurgası olan yapısal kablolama ağı'nızı network interface cihazlarınız, switchleriniz ,sunucularınız yani tüm sisteminizi bir bütün olarak değerlendirir ve maximum verim almanız için projelendirir. Sisteminiz içerisindeki tüm network interface cihazlarınızla uyum içerisinde...

Method bilişim hizmetleri siz değerli müşterilerimize profesyonel network altyapı tasarımı ve anagtar teslim network kurulumunuzu gerçekleştirmekle kalmayıp altyapınıza ve hedefleriniz doğrultusundaki sisteminizin ihtiyaç duyduğu network cihazlarını temin etmektedir.

Cihazların belirlenmesi tüm sisteminizin veri akış...

Method Bilişim Hizmetleri VPN teknolojisini işletmenizde ihtiyaç ve hedefleriniz doğrultusunda yapılandırarak şirket dışından sanki şirket içinde çalışıyormuş gibi tüm sunucu,yazılım,uygulama ve dosyalarınıza ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Örnek Method Vpn 2 Şube ve Merkez Ofis Vpn Sistemi Diagramı

VPN Genel...

Method Bilişim Kurumsal Network Çözümleri İle Siz Değerli Müşterilerimize Network Ağ Altyapınızın Firmanızın Hedefleri ve İhtiyaçları Doğrultusunda

Konfigüre Ederek Network Bağlantılarınızn Tam Perfonmans'ta ve Doğru Veri Akışı İle Gerçekleşmesini Sağlamaktadır, Ayrıca Kurumsal Network Friwall Çözümleri İle Network...

Method Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti © 2023