Analiz Hizmetleri (Perfonmans)

Method Bilişim İşletmenizin mevcut olan gerek donanımsal gerek sistemsel analizini çıkartarak gelecekte doğabilecek problemler veya hedefleriniz doğrultusundaki altyapının nasıl şekillenmesi gerektiği bu altyapının işletmenize olan maliyetini bugünden belirleyerek gelecekteki yatırımlarınız doğrultusunda siz değerli müşterilerine fikir ve sistemsel hedef belirleme konusunda destek vererek yok göstermektedir.

Method Bilişim İşletmelerde gelecek sistemsel hedefler belirlenirken genel olarak sorulan aşağıdaki sorulara ve sisteminizin analizini çıkardıktan sonraki sorulara net ve uzun vadede kalıcı çözümler bulur, Method bilişim işletmenizin tüm sistemsel ve altyapı konularındaki çözüm ortağıdır.

 

Sistem Analiz ve Danışmanlık Hizmetimiz:

Method Bilişim Hizmetleri, büyük ölçekli organizasyonların en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak dağınık bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili destek vermekte olup, danışmanlık yaptıkları şirketin personeli ile birlikte çalışarak bilgi aktarımının gerçekleşmesini sağlamaktadırlar.Method Bilişim Hizmetleri verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerinin en yeni bilgi teknolojileri ile iş süreçlerini hızlandırmasını ve verimliliklerini artırmasını hedeflemektedir.
AltyapıDanışmanlığı: Altyapı danışmanlığı ile hedeflenen amaç, şirketlerdeki bilgi sistemleri altyapısının düzgün ve gerektiği şekilde çalışmasını temin etmektir. Bu hedefe ulaşmak için, şirketin günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçları sürekli olarak takip edilerek, ortaya çıkması olağan sorunların önceden saptanması ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlanır. 


-IT alt yapınızın büyük ve karmaşık olduğunu mu düşünüyorsunuz?
-Platformlarınızın ve uygulamalarınızın çeşitliliği sizi ürkütüyor mu?
-İşin sürekliliği giderek daha kritikleşiyor mu?
-Kritik IT operasyonlarınızın sayısı hızla artıyor mu?
-İş verimliliğinizi ölçmek zorlaşıyor mu?
-Gelecekteki ihtiyaçları doğru tahmin etmek ve planlamak imkansızlaşıyor mu?
-Bu büyük ve karmaşık ortamda sorun takibi yapmak giderek güçleşiyor mu?
-Yeni bir yazılımı, sayısı giderek artan kullanıcılara kurmak korkutuyor mu?
-Yapmış olduğunuz ve yapmayı planladığınız yatırımlar doğru ve güncel mi ?
-Yakın gelecekte ne tür teknolojiler gelişmekte , yatırım için doğru zamanlama nedir ?


Method Bilişim Hizmetleri 14 yıllık bilişim tecrübesi ile yukarıdaki ve diğer sorularınıza net ve uzun vadede kalıcı çözümler sunmaktadır.

Method Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti © 2024