Method Bilişim Hizmetleri

Method Bilişim Kurumsal Network Çözümleri İle Siz Değerli Müşterilerimize Network Ağ Altyapınızın Firmanızın Hedefleri ve İhtiyaçları Doğrultusunda

Konfigüre Ederek Network Bağlantılarınızn Tam Perfonmans'ta ve Doğru Veri Akışı İle Gerçekleşmesini Sağlamaktadır, Ayrıca Kurumsal Network Friwall Çözümleri İle Network...

Genel Sistem Güvenlik (Firewall) Sistemimizin Genel Özellikleri (Sistem Firmanızın Sistem Yapısına ve Faaliyetlerine Göre Özel Planlanır)

 

Sunucu Güvenlik Yapısı:
-Active directory entegrasyonu 
-Tüm paylaşılan klasör ve belgelerinizine erişim kontrolü (verilen izinler doğrultusunda) 
-Sunucunuzdaki ticari ve web...

Method Bilişim siz değerli müşterilerimiz için profesyomel sunucu kurulum hizmeti vermektedir , Sisteminz içerisinde veya hedefleriniz doğrultusunda Method Bilişim sunucularınızın kurulum ve konfigürasyon işlemlerini gerçekleştirmektedir

 

Standart Sunucu Kurulumu Hizmetimiz Aşağıdaki Maddeleri Kapsamaktadır.

 

Method bilişim hizmetleri siz değerli müşterilerimizin Tüm sunucu, network, donanım ve yazılım sorunlarına net ve uzun vadede çözümler sunarak işletmenizin sürekli kesintisiz ve maximum prfonmans ile çalışmanızı sağlar.

Teknik servis ve destek hizmetlerimiz işetmenizdeki sistemsel sorunları sadece anlık çözüm üretip onarmakla...

Şirketin günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçları sürekli olarak takip edilerek, ortaya çıkması olağan sorunların önceden saptanması ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlanır. 

Method Bilişim Size Sunucaği Fizibilite...

Method Bilişim İşletmenizin mevcut olan gerek donanımsal gerek sistemsel analizini çıkartarak gelecekte doğabilecek problemler veya hedefleriniz doğrultusundaki altyapının nasıl şekillenmesi gerektiği bu altyapının işletmenize olan maliyetini bugünden belirleyerek gelecekteki yatırımlarınız doğrultusunda siz değerli...

Method Bilişim Hizmetleri VPN teknolojisini işletmenizde ihtiyaç ve hedefleriniz doğrultusunda yapılandırarak şirket dışından sanki şirket içinde çalışıyormuş gibi tüm sunucu,yazılım,uygulama ve dosyalarınıza ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Örnek Method Vpn 2 Şube ve Merkez Ofis Vpn Sistemi Diagramı

VPN Genel...

Günümüzde internet üzerinde gerek e-ticaret sistemlerinin çoğalması gerekse firmaların üsürnlerini ve hizmetlerini web plartformunda sergilemeleri ve e-posta kullanımının yaygınlaşması internet üzerinden reklam pazalama stratejilerinin satış ile birleşmesine olanak sağmaştır.

 

İşletmeninizin mevcut müşterilerinize...

 Method bilişim hizmetleri siz değerli müşterilerimize profesyonel e-posta hizmeti olan microsoft exchange hizmeti vermektedir, exchange ile e-postalarınızı tüm cihazlarınızda tam olarak yanınızda taşıyabilir aşağıda anlatılan paylaşım ve diğer özellikleri ile işletmenizdeki e-posta trifiğini yönetebilirsiniz.

 

Method bilişim hizmetleri siz değerli müşterilerimize yazılımlarınızın ve farklı plartformdaki uygulamalarınızn kullandığı Mssql veritabanı'nızı sizin belirleyeceğibiz veya method bilişim'in size sunacağı alternatif lokasyonlara taşıyıp veritabanınızı tam güvenlik altına alıyoruz.

 

 

 

Veritabanı...

Method Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti © 2023