Referanslarımız

 

 

Method Bilişim Hizmetleri: Üstlendiği Proje , Sistem Altyapı Kurulum ve Konfigüre İşlemleri , Network Cihaz ve Yapılandırma , Onarım Bakım ve Destek Anlaşmaları İle Müşterilerinin ve Paydaşlarının Sistemsel Risklerini Paylaşarak

Müşterilerine Tam Güven Vermektedir, Ayrıca Method Bilişim Hizmetleri HP - IBM - DELL- INTEL ve CISCO sunucu network ve donananımlarının tedariğini sağlayarak müşterilerine donanım çözümleri de sunmaktadır.

 

Referanslarımızdan Bağzıları Aşağıda Olup Diğer Onlarca Ayrıcalıklı Müşterilerimizden Oluşan Referans ListemizinTamamı İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

 

Gülermak Ağır Sanaayi Aş. İle Doğuş İnşaat Aş'nin ortaklığında kurulan

Gülermak-Doğuş adi ortaklığının yürüttüğü başakşehir ile marmaray arasındaki hafif metro projesinin merkez bina dahil 17 istasyonun sunucu ve network altyapılarının G Shdsl Cisco Router ile kurulum ve konfigürasyonlarının gerçekleştrilmesi.

Merkez Binaya ait Active directory kurulumu ile tüm istasyonların (client) merkezi kontrolsistemi üzerinde yapılandırılması.

Merkez binada Exchange 2003 mail sunucu kurulum ve konfigürasyonun tamamlanması merkez bina ve istasyonlar arası intranet uygulamasının gerçekleştrilmesi ve devreye alımı. Tüm istasyonlar için ip camera sistemi kurulumu. Projenin tüm teknik ve altyapı teknik servis hizmetleriinin verilmesi.

 

 

 

 

 

Uluslararası enerji firması olam ABB Elektirik A.Ş firmasındaki workstation cihazlarının donanım temini gerçekleştirildi. Projelerindeki sunucu ve workstation altyapılarının donanım ve  uygunluk testeleri gerçekleştirilerek

 

uygun donanım ve projelerdeki sistem altyapısındaki iş akışı ve ihtiyaçlar doğrultusunda

arz talep sonucuna göre donanım temini gerçekleştirilmiştir.

 

 

www.abb.com.tr

 

 

 

 

Ülkemizin önde gelen bankalarından Türkiye İş Bankası A.Ş Firmasının teknoloji tedariğini gerçekleştirmekte olan Method Bilişim Hizmetleri olarak tedariğini sağladığımız ürünlerimiz : Sunucu ve sunucu aksamları network ve network cihazları , sas hdd, network - hba card, switch, xeon cpu,ecc reg ram, server power supply, ip camera sistemleri, backup , storage  ve diğer sistem ürünleri.

 

www.isbank.com.tr

 

 

 

 

 

 

Dünyanın önde gelen micro işlemci üreticisi olan Intel firmasının Türkiye merkezi'ndeki sunucularının kurulumu ve network & donanım yapılandırılması gerçekleştirilerek Intel projeleri bazında konfigürasyonlarının tamamlanması gerçekleştirilmiştir.

 

Intel Türkiye'deki arge çalışmalarının gerçekleştirildiği sunucularının donanım - network ve sistem konfigürasyonu gerçekleştirilerek sunucuları yetkili sistem mühendislerine teslim edilmiştir.

 

www.intel.com.tr

 

 
 
 

 

 

 

Ülkemizin önde gelen bankalarından Türklandbank A.Ş Firmasının teknoloji tedariğini gerçekleştirmekte olan Method Bilişim Hizmetleri olarak tedariğini sağladığımız ürünlerimiz : Sunucu ve sunucu aksamları network ve network cihazları , sas hdd, network - hba card, switch, xeon cpu,ecc reg ram, server power supply, ip camera sistemleri, backup , storage  ve diğer sistem ürünleri.

 

www.tbank.com.tr

 

 

 

 

 

 

Ereğli Erdemir Demir ve Çelik A.Ş Firmasının teknoloji tedariğini gerçekleştirmekte olan Method Bilişim Hizmetleri olarak tedariğini sağladığımız ürünlerimiz : Sunucu ve sunucu aksamları network ve network cihazları , sas hdd, network - hba card, switch, xeon cpu,ecc reg ram, server power supply, ip camera sistemleri, backup , storage  ve diğer sistem ürünleri.

 

 

www.erdemir.com.tr

 

 

 

Barilla Gıda  A.Ş Firmasının teknoloji tedariğini gerçekleştirmekte olan Method Bilişim Hizmetleri olarak tedariğini sağladığımız ürünlerimiz : Sunucu ve sunucu aksamları network ve network cihazları , sas hdd, network - hba card, switch, xeon cpu,ecc reg ram, server power supply, ip camera sistemleri, backup , storage  ve diğer sistem ürünleridir.

 

 

www.barillagroup.com

 

 

 

 

 

Türkiyenin önde gelen teknoloji mağazası olan Bimeks sunucu altyapısının sas hdd , sunucu power supply, ihtiyaç ve taleplerini karşılayan Method Bilişim Hizmetleri Bimeks'in sunucu donanımlarının tedariğini gerçekleştirmiştir.

 

 

www.bimeks.com.tr

 
 
 
 
  Dünyanın önde gelen krom madenciliği ve ticareti faaliyetini yürüten YILPORT holding firması  bünyesindeki network altyapı ürünlerinin CISCO cihaz ve yan ürünlerinin tedariğini Method Bilişim Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.
 
 
 
 
 

 

 

 

Ülkemizin önde gelen Net Holding A.Ş Firmasının avrupanın değişik ülkelerinde bulunan Merit Hotel Zincirlerinin network altyapısının CISCO cihazlarının tedariğini gerçekleştirmekte olan Method Bilişim Hizmetleri olarak tedariğini sağladığımız diğer ürünlerimiz : Sunucu ve sunucu aksamları network ve network cihazları , sas hdd, network - hba card, switch, xeon cpu,ecc reg ram, server power supply, ip camera sistemleri, backup , storage  ve diğer sistem ürünleri.

 

www.netholding.com

 
 
 

 

 

 

 

Türkiyenin önde gelen üniversitelerinden olan İstanbul Teknik Üniversitesi harddisk tedariği Method Bilişim Hizmetleri tarafından karşılanmış olup ihale tedarik zinciri devam etmektedir.

 

 

www.itu.edu.tr

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiyenin önde gelen özel hastanesi olan özel kavacık Medistate için sunucu ve storage , backup sistemlerinin sas harddisk donanımlarını karşılayan Method Bilişim Hizmetleri, Medistate hastanesinin sunucu ve sunucu donanımlarının tedariğini karşılamaya devam etmektedir.

 

 

www.medistate.com.tr

 

 

 

 

Dorak Holding A.Ş Firmasının bünyesindeki  sunucu ve sunucu aksamlarının temini gerçekleştirilmektedir.

 

Sunucu taleplerindeki sas diskler - ve diğer sunucu aksamlarının sistem yönetimi talepleri doğrultusunda temin edilmekte olup.

 

Dorak Holding A.Ş nin sunucu aksamlarının tedariği Method Bilişim Hizmetleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

www.dorakholding.com.tr

 

 

 

 

Yaşar Factoring merkez bina'ya bağlı 10 mbt fiper internet ve network ağınında

izmir - bursa ve konya şubelerini site to site Cisco Vpn ile active directory yapısı içine alarak merkez bina'da kullanılan factoring yazılımının ve veritabanının tüm şubelerinde gerçek zamanlı kullanımını sağlanması ve devreye alınması.

Merkez bina'ya bağlı kamera sisteminin (görüntülü ve sesli) izmir - bursa ve konya şubelerinde kurulması ve merkez binadan tüm şubelerin online olarak takibinin sağlanması

www.yasarfactoring.com.tr

 

 

 

Siesta exclusive, üretim yapılan fabrika ana sunucusu ile farklı lokasyonda bulunan satış mağazası arasında site to site Vpn kurulumu gerçekleştirilerek fabrika'nın üretim ve fatura işlemlerini ile gerçek zamanlı olarak satış mağazasından da takip edilebilmesi sağlandı.

Satış mağazasında internet altyapısı balancing edilerek kontrol altına alındı ve uygun sunucu kurulum ve yapılandırılması ile Link (muhasebe yazılımı) yazılımı fabridaki Link yazılımı ile entegre edilerek her iki lokasyonda yapılan tüm işlemlerin yine her iki lokasyonda gerçek zamanlı takibi ve raporlanması sağlandı.

www.siesta.com.tr

 

 

 

 

Method Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti © 2023